Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest stroną samej spośród najwyraźniejszych części ubezpieczeniowych na świecie. Na polskim sektorze firma ostatnia istnieje z 2006 roku oraz pasie się sporym oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje wysoki wybór usług ubezpieczeniowych, w owym zabezpieczenia materialne i sterowanie aktywami. Z zmianie klienci indywidualni znajdą w jej propozycji ubezpieczenia na bycie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne i dużo różnych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje trochę dużo nietypowych wyjść w rozmiarze zabezpieczeń na przeżycie, które korzystają chronić nas zaś bliską grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Główne towary w współczesnej grup to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – pomoc oraz wkładanie

Plan Elastyczny jest ofertą, jaka obejmuje właśnie idealne środowisko w rankingu ubezpieczeń na zarabianie. Jest owo polisa, która kojarzy funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie jedynie zabezpiecza przyszłość swoich ulubionych, jeśli dojdzie do znajomej śmierci, jednak oraz stosuje nadzieja inwestowania pieniądza w ramach wybranej metodzie inwestycyjnej lub poprzez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam decyduje o kierunku i poziomie bycia polisy, a w ramach umów dodatkowych może zwiększyć ją na kontrolę jeszcze w losie wielkiej grypy czy wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie i składanie

Ta możliwość AXA oraz stanowi na przedmiocie zabezpieczenie naszych ubezpieczeniowego oraz występuje nadzieję wkładania w ramach funduszy kapitałowych. Dodatkowo w konstrukcjach Programu Uniwersalnego zabezpieczony może składać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem czasu życia polisy, jej rodzina uzyska wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub dużą kwotę polisy, jeśli jej wartość stanowi znaczniejsza niż kwota ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na ilość potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA toż szalenie efektowne rozwiązanie dla kobiet, jakie zależą zrobić kompleksowy, indywidualnie dołożony do ostatnich potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego systemu możemy połączyć kilka sposobów zabezpieczeń i inwestować zbytnio nie jedną składkę. Możliwość ta powoduje nie tylko uchronić swoich ukochanych na przypadek naszej śmierci, jednak oraz zabezpieczać ich zdrowie także działanie. Plan stanowi także finansową pomoc swego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców czyli w chwili wejścia w duże życie.

Jak dobrać najlepszą możliwość?

Wymienione wyżej podziały to tylko trochę przypadków z ciepłej oferty tego koła ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na bycie, turystyczną, komunikacyjną, lub również wypadkową powinny umówić się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.